Інформація про заклад освіти

Кожна школа – це окрема держава, в якій власна історія, традиції, закони співіснування. Історія нашої школи починається із 1937 року. Саме в цей час на вулиці Сінній у місті Житомирі на місці садиби №21 розпочато  будівництво загальноосвітньої школи №36. Педагогічний колектив складався із 14 педагогів. Основний контингент учнів надійшов зі школи № 21, всі паралелі з першого по дев’ятий клас. У зв’язку з тим, що будівництво приміщення не було завершене, два роки школа працювала у будинку №11 по вулиці Лесі Українки, на даний час дитяча музична школа №4. Улітку 1939 року школа переїхала в новобудову й функціонує до сьогодення.

16 березня 1971 року з нагоди відзначення 100-річчя Паризької Комуни Житомирській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №36 присвоєне ім’я Ярослава Домбровського.

З 1988 року в школі в 5 – 8 класах факультативно вивчалася польська мова. 1 вересня 1989 році урочисто відкрився 1 клас із вивченням польської мови. Відтоді діти нашої школи щороку їздять до Польщі. Там вони не лише відпочивають, а й знайомляться із культурою, побутом, традиціями польського народу, удосконалюють знання з польської мови. А також після закінчення школи діти мають можливість вступити до вищих навчальних закладів Польщі.