Проєкт Healthy School

Healthy Schools – це унікальна соціальна програма,  спрямована на популяризацію  здорового способу життя в школах  України.

Під час участі в челенджах програми школи проводять творчі активності та  виконують завдання, присвячені різним аспектам здорового способу життя: розвитку фізичних активностей, популяризації здорового харчування, організації здорового простору. 

Під час участі в проєкті Healthy Schools наша школа відкрила нові спортивні горизонти. Ми змогли залучити до спортивних активностей учнів, батьків та громаду.  Ми навчилися рухатися в задоволення  і не здавалися навіть під час дистанційного навчання! Ми запустили спортивні челенджі та дізналися про нові види спорту. Провели низку інтерактивних уроків, де познайомилися з видатними спортсменами сучасності. Розробили майстер класи та навчальні відеоуроки. Ми затанцювали на перервах, ми здійснили намасовіший спортивний рекорд в історії школи!

Щотижня школи-учасниці отримували від організаторів проєкту перелік завдань та мали використати весь свій креатив, щоб їх реалізувати. 

Здоров’язбережувальна компетентність, безперечно, є однією з головних комтентностей у сучасному світі. Але головний результат участі у проєкті Healthy Schools — це море позитивних емоцій, активізація всієї шкільної спільноти, сталі зміни у шкільному житті та набуття учнями корисних звичок!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!