Робота у програмі “Універсал”

З 2007 року наша школа працює у програмі “Універсал”. Унікальна комп’ютерна програма, розроблена кандидатом педагогічних наук В.О. Киричуком, є допоміжним інструментом в освітньому процесі. Педагоги та батьки можуть визначити індивідуальні задачі особистісного розвитку кожної дитини на основі діагностичних даних.

При комплексному опитуванні враховується 116  персональних особливостей: медичних, психологічних і соціальних.

Діагностично-проектний комплекс функціонує на основі восьми взаємозалежних і взаємодоповнюючих психолого-педагогічних технологій, а саме: діагностика, аналіз, конструювання, програмування, моделювання, планування, творення, реалізація, що складають цілісну навчально-виховну систему загальноосвітнього навчального закладу.

Уся діагностика проводиться два рази протягом навчального року з 1 по 11 клас за два робочі дні – в онлайн режимі за допомогою  комп’ютерного класу, домашніх комп’ютерів, мобілок тощо. Основна умова – інтернет. Усім клієнтам комплексу надаються персональні логін і паролі (батькам, учням, педагогам, медикам). Після першого входу в систему комплексу пароль можна змінити самостійно.

За результатами діагностики  комплекс проводить системний аналіз, прогнозує розвиток дитини (конструктивний, стабільний, деструктивний), визначає потенційні можливості та проблеми, дає конкретні рекомендації по 8 ст. текста  (автоматично для батьків учня, вчителям, психологу та дитині).  Уся інформація конфіденційна – кожний має свій робочий стіл у комплексі (логін і пароль).

У результаті всі учасники освітнього процесу співорганізовані та діють як єдиний організм.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!